Oku bak bu yazıyı.. Küserim valla..

 

Şimdi bak bu yazıyı okumaya başlamadan önce en alttaki videoya bi tıkla ve müzik eşliğinde okumaya başla yazıyı. Etkileşimli bi yazı bu, yeni moda, interaktif interaktif, çok uğraştım bak ona göre, beğenmediysen de çaktırma, ay çok beğendim ay impassıbılsın nerden de aklına geldi, çok orjinal olmuş ya da ne bileyim çok mütişsin abicimm bi yazı okudum hayatım kaydı lan falan de ki gaza geleyim az biraz.. Son cümle olmadı gibi sanki değil mi? Hadi be, hiç mi hatırım yok..

 

Kaç zamandır bir şeyler yazmadığımı farkettim birden.. Sahi, yazmadım sanıyorsun değil mi sende? Yazdım aslında, hem de pek çok şey yazdım. Ama kimini daha yazar yazmaz sildim, kimini bir kaç gün sonra, kimini ise ne yaptığımı vallahi de billahi de hatırlamıyorum, kimbilir hangi flash belleğin neresinde bir gün yeniden keşfedilmeyi bekliyordur garibim. Küçük Emrah moduna girmeden bulsam bari bi ara onları da.. Yani sonuç olarak yazdım. İnan ki yazdım..

 

Ha, bi de şu flash bellekteki flashın yerine geçecek kelimeyi de hala bulabilmiş değilim ama buradaki hata tamamen Türk Dil Kurumu’nun.. Ben değilim yani suçlu.. Hele benim gibi bir tomar flash bellek sahibiysen, her birini de aslında farklı amaçlar ve görevlerde kullanmak için alıp da kısa sürede çorbaya dönüştüren bir aklıevvelsen.. Ya güzel kardeşim canım arkadaşım boşuna demiyorum uzak tutun benden flash bellekleri, zaafım var dayanamıyorum işte.. Sırf şu yazıyı içine koymak için bile alırım bi tane.. Bak ciddiyim, o denli yani..

 

Bi de deminki paragrafta tomar kelimesini kullandım ya, aslında tam olarak sözlükteki kelime manasını biliyorsam şerefsizim.. Ve hatta iddia ediyorum ki sen de bilmiyorsun tomarın sözlükteki kelime anlamını.. Neyin kelime anlamını sözlük anlamını tam olarak biliyoruz ki zaten di mi? Di, dediğini duyar gibiyim.. Ben de öyleyim işte, -miş gibi yapıp yuvarlanıp gidiyoruz işte.. Sonra da kalın çerçeveli gözlükleri takıp en kuul halimizle pozlar veriyoruz, entel dantel takılıyoruz meydanda.. Di mi? Di vallaa..

 

Yaa, bi de şu başkalarına şirin gözükmek için anlamadığı halde anlamadığı yazarları/şairleri okuyan, anlamadığı müzikleri dinleyen cicişler var.. Çok seviyorum ben onları.. Çaba gösteriyorlar en azından bir şeyler için.. Hangi rüzgara kapılırlarsa o menvalde emek sarfediyorlar.. Menval de güzel bir kelime bu arada, nasıl da yakıştı cümle arasına, çok ciks bence.. Her neyse, işte bu cicişlerin kitaplığına bi baksan her ilişkinin moduna göre alınmış kitaplar ve bilgisayarında laptopunda ipodunda normalde hayatta dinlemeyeceği mp3ler falan görürsün.. Ha, sorsan onu da seviyorum onu da seviyorum der ama ne anladın lan bi anlat hele desen tıkanıp kalırlar.. Neyse ya, utandırmayayım şimdi onları da, kimbilir belki bi ciciş de bu yazıyı okuyor olabilir şimdi.. Aman abisi sana söylemedim sen üzerine alınma sakın..

 

Netice-i kelam, bir şeyler anlatacaktım sana aslında ama yerimin sonuna geldim maalesef.. Yapımda ve yayında emeği geçen kendime teşekkür ediyorum bu arada.. Ha, okuduğun için sana da azıcık ucundan kenarından bi teşekkür var tabi.. Tapusunu bu kadar almıştım, artık yeni bir tapu alınca yeni yazımı yazarım, olmadı kiralarım ya da icarlarım gelirim yine merak etme.. İcar kelimesinin anlamını bilmiyorsan aç bak Türk Dil Kurumu sözlüğüne.. He valla, ben de merak ettim şimdi iyi mi, öğrenirsen bana da söyle bi zahmet.. E mi.. E…

 

Son bi de, şarkı nasıl ama?

 

Not: Yandaki resmin yazı ile uzaktan yakından akrabalığı yoktur, tamamen okuyucu çekmek için düzenlenmiş bir tuzaktır..

 

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşmak ister misin?

Yorum yapmak ister misiniz? »

Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemeleri. TrackBack URI

Yorum yapın

XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.