Seviyorum Seni..

‘’Seviyorum seni.. Ekmeği tuza banıp.. Banıp yer gibi.. Geceleyin ateşler içinde uyanarak.. Ağzımı dayayıp musluğa.. Su içer gibi..’’*

Aşk senin adın, ey sevgili.. Uzak diyarların gül kokulu yari.. Sevdamın en güzel hali.. Belalı gecelerimin dermanı, zoraki günlerimin ilacı.. Rüyalarımın baş tacı, düşlerimin efendisi.. Gözlerimin tek gördüğü, kalbimin tek istediği.. Dilimin dua gibi adını andığı, kulaklarımın senden başkasını duymadığı.. Seviyorum seni.. Senin olan, seninle olan her şeyi..

Bir kalp var bende, sana ait.. Kalbimin yerinde kalbimin yerine atan.. Ne merak et, ne de aklın kalsın, bütün sevgimi sunuyorum koşulsuzca kendisine.. Bütün bedenimi ve dahi ruhumu ısıtıyor kalbin gönlünce..

Yeni doğmuş bir bebeğin gözleri gibi, yeni bir hayata başladım seninle.. Ve seninle öğreniyorum yeniden, aşk denilen bu cazibeyi.. İzliyorsun güzel gözlerinle emekliyorken koşmak isteyişimi.. Ve gülüyorsun en saf halinle bana, sadece aşkla..

Zamanı ve mekanı olmayan, sadece ayrı yüreklerde aynı yüreklere yaşanan eşsiz bir sevda yolculuğu bu.. Kurgusuz, plansız, ve hatta öyle ki yarınsız.. Her yeni günde yeni bir heyecanla doğan ve büyüyen..

Kader dedikleri şey hayatın insanla dalga geçmesiymiş meğer.. Elmanın öteki yarısını geç kalınmışlıklarda buldurmasıymış.. Kader dedikleri, kendimizin yaşadığı ama kendimizin yazamadığı çok bölümlü bir dizi filmmiş.. Her bölümde aşk, hüzün, gerilim ve komedi.. Senin olduğun bölüm ise sessizce bir geminin kıyıya yanaşması gibi.. Geminin hedefi nasıl kıyıya ulaşmaksa, benim amacım da sana ulaşabilmek, sadece aşkla..

Ve ben istiyorum ki, bu bölüm sonu olsun bu dizinin.. Başka bir bölümü oynamasın.. Seninle birlikte bitsin sona ersin.. Ya da ömrüm oldukça bu son bölümü tekrar tekrar izlet bana..

Mavi ve turuncu her yer bana seninle.. Aşk mavi, hayat turuncu.. Bütün vücudumda aşkının tatlı sarhoşluğu.. Yüzümde egemen bir sevdanın mutluluğu.. Kendime kaldığım, kendimle kaldığım zavallılığıma, yalnızlığımın rengi gecenin koyu karasına inat.. Bir mavi bir de turuncu..

Sensizken saatlerin sanki kaplumbağa hızıyla geçmesine, ve sen bendeyken bir yudum su gibi kısacık sürmesine hala alışamadım.. Ne vardı sanki seninle geçen saatler bir ömür sürse, sensizlikse on dakika.. Hoş, öyle bendesin ki on dakika bile bir asır bana..

Bazı anlar var ki, etrafımı bir sis bulutu kaplıyor.. Değil önümü görmek, kendimi bile göremiyorum.. Bir boşluk hissi yaşadığım.. Ama en çok da seni kırmışsam ve bunu anlamışsam.. Kırılmışlığına engel olamamışsam..

Seviyorum seni.. Ne suya yazılabilir sevda bu, ne de kumsaldaki ayak izlerine benzer.. Yüreğimin her hücresini kaplayan bir sevda ateşiyle seviyorum seni.. Görmeden, duymadan, sadece hissederek, kalbimle seviyorum.. Kalbimde seviyorum.. Ve kalbimde büyütüyorum kalbime sığmayan sevdamı..

Sadece baharda açan bir çiçek yerine, her mevsim benim için açan gonca gül olsan.. Ve sen, Tanrı’ dan aşkını dilediğim geç kalmışlığım.. Biliyorum Tanrı benden hediyelerini geri almak konusunda çok cömert, ama sen baş tacı bilip ömrümde ömrümce yaşamak istediğim..

*Onur Akın-Seviyorum Seni

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşmak ister misin?

Yorum yapmak ister misiniz? »

Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemeleri. TrackBack URI

Yorum yapın

XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.