Bu bayrak inmeyecek, bu ezan susmayacak!

vatan1Gün geçmiyor ki evlere, ocaklara şehit haberleri düşmemiş olsun; anaların, babaların, eşlerin, yavruların yüreklerini ateş dağlamasın.. Gün geçmiyor ki kınalar yakılarak dualarla vatan görevine yolcu edilen Mehmetçiklerimiz, bu ülkenin huzuru için görev alan güvenlik güçlerimiz ay yıldızlı bayrağa sarılı olarak gelmesin..

 

Kanlı terör örgütünün hain pusuları, kalleş saldırıları ile hemen her gün şanlı Mehmetçiklerimiz, polisimiz, jandarmamız bu vatan uğruna canını veriyor. Bizim için.. Bizler için.. Bizler sıcak yataklarımızda rahat uyuyalım diye.. Her gün işlerimize, okullarımıza güvenle gidip gelelim diye.. Ezan dinmesin diye.. Bayrak inmesin diye.. Bu vatan bölünmesin diye..

 

Kimi belki daha yeni evli, kimi belki daha evlenecek, kiminin kundakta bebeği, kiminin yavrusu daha üç yaşında beş yaşında on yaşında.. Hepsi de eşlerinin biricik sevgilisi, yarenlerinin tek göz bebeği, anne babalarının pamuklara sarıp büyüttüğü canlarından can olan kuzuları, yavrularının bir tanecik kahramanları.. Hepimizin evladı onlar..

 

Televizyonlarda izliyor, gazete ve internet medyasında takip ediyoruz; terör örgütü PKK ve onun uzantıları, Askerimizin, polisimizin karşısına çıkacak cesareti olmayan, yersiz yurtsuz dahası vatansız it sürüsünden ibaret. O yüzden de hep kalleş pusularla, hain saldırılarla askerimize saldırıyorlar.. Çünkü biliyorlar ki karşı karşıya gelseler askerimiz, polisimiz onları ezip geçecek, köklerini kurutacak..

 

Üzerinde yaşadığımız topraklar neredeyse bin yıldır Türk vatanı. 1071 yılında Anadolu’ya vatan olarak ayak bastığımızdan bu yana bu topraklar üzerinde sayısız devletler kurmuşuz, sayısız hükümdanlıklar elde etmişiz. Tam bin yıldır bu topraklarda Türk milleti olarak hiç bir zümreye, hiç bir millete asimilasyon yapmamışız, baskı uygulamamışız, ezmemişiz, sindirmemişiz, kimsenin inancına karışmamış, namusuna göz dikmemişiz; Kürdüyle, Ermenisiyle, Rumuyla, Çerkeziyle, Lazıyla ve diğer her milletle hep kardeşçe ve yan yana yaşamışız.. Hep birlikte “Türk” kimliği altında huzur ve refah içerisinde..
Devamı >> Bu bayrak inmeyecek, bu ezan susmayacak!…

Bu yazıyı sevdiklerinle paylaşmak ister misin?
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.